Ons Team

Wij staan graag voor je Klaar

Ons team staat voor je klaar! De medewerkers van Bereik gaan graag voor jou én met jou aan de slag. Samen maken we een campagne die het beste bij jouw onderneming past. Benieuwd wie er allemaal niet kunnen wachten om met jou aan de slag te gaan?

DIRECTIE
Medewerker Bereik - Olivier

Olivier
Slot

Directeur

06 – 15 05 52 24

Medewerker Bereik - Lars

Lars
Klootwijk

Directeur

lars@bereik.nl
06 -46 32 72 38 

SALES
Medewerker Bereik - Pleun

Pleun
Klootwijk

Sales Manager

pleun@bereik.nl
06 – 54 91 45 51

Medewerkster Bereik - Alice

Alice
de Rave

Partnermanager

alice@bereik.nl
06 – 21 57 78 61

Medewerker Bereik - Michael

Michael
Sadloe

Partnermanager

michael@bereik.nl
06 – 15 25 58 80

Chadassa
Huliselan

Partnermanager

Chadassa@bereik.nl
06 – 11 31 24 31

Medewerker Bereik - Daan

Daan
Goossens

Accountmanager

daan@bereik.nl
06 – 11 76 72 77

Medewerker Bereik - Boyd

Boyd
Buikstra

Accountmanager

boyd@bereik.nl
06 – 11 14 88 12

Medewerkster Bereik - Neeltje

Neeltje
Smolders

Accountmanager

neeltje@bereik.nl
06 – 15 23 77 01

Sibel
Gider

Accountmanager

sibel@bereik.nl
06 – 25 18 17 75

Nieuwe collega gezocht

collega
gezocht

Kom jij ons team versterken?

info@bereik.nl
010 – 50 300 29

Marketing & Planning

Medewerker Bereik - Nick

Nick van Ramselaar

Marketing & Operations

nick@bereik.nl

Medewerkster Bereik - Maja

Maja
Plomp

Marketing & Communicatie

maja@bereik.nl

Medewerkster Bereik - Lisanne

Lisanne
Schuijl

Traffic manager

lisanne@bereik.nl
06 – 11 78 83 37

Medewerkster Bereik - Isabelle

Isabelle
van Maren

Relatiemanager

isabelle@bereik.nl
06 – 17 16 96 61

Medewerker Bereik - Giomar

Giomar
Rila

Grafisch Vormgever

giomar@bereik.nl

Medewerkster Bereik - Laurentia

Laurentia
de Heer

Traffic & Support

laurentia@bereik.nl
06 – 15 26 72 89

Medewerkster Bereik - Eveline

Eveline
Dunk

Office Manager

eveline@bereik.nl