Ons Team

Wij staan graag voor je Klaar

Ons team staat voor je klaar! De medewerkers van Bereik gaan graag voor jou  aan de slag. Samen maken we een campagne die het beste bij jouw onderneming past. Benieuwd wie er allemaal niet kunnen wachten om met jou aan de slag te gaan?

DIRECTIE
Medewerker Bereik - Olivier

Olivier
Slot

Directeur

06 – 15 05 52 24

lars@bereik.nl
06 -46 32 72 38 

SALES
Medewerker_Marleen 3600x3600px

Marleen
gras

Sales manager

marleen@bereik.nl
06 – 31 23 63 28

Medewerkster Bereik - Laurentia

Laurentia
de Heer

Senior commercieel
medewerker

laurentia@bereik.nl
06 – 15 26 72 89

Naomi van
de Werken

Relatiemanager

naomi@bereik.nl
06 – 11 14 88 12

Jeffrey Gleijm - Programmatic accountmanager

JEFFREY
GLEIJM

Accountmanager Programmatic

jeffrey@bereik.nl
06 – 11 19 90 24

Annabel Baerveldt

Accountmanager cultuur & evenementen

annabel@bereik.nl
06 – 11 31 42 82

Milo Pennings - partnermanager

Milo
Pennings

Partnermanager

Milo@bereik.nl
06 – 21 57 78 61

Mark Nieuwpoort - Parntermanager

Mark Nieuwpoort

Partnermanager

mark@bereik.nl
06 – 15 28 73 41

Portretfoto Michael

Michael
Sadloe

Accountmanager

 

michael@bereik.nl
06 – 15 25 58 80

Linda
van der Eijk

Accountmanager

 

linda@bereik.nl
06 – 15 23 77 01

Mitchell
Roes

Accountmanager

 

mitchell@bereik.nl
06 – 25  20 07 95

Christina Regterschot

Christina
regterschot

Accountmanager

 

christina@bereik.nl
06 – 15 26 84 46

 

Gabriëlla Roosberg

Accountmanager

 

gabriella@bereik.nl
06 – 11 31 24 31

Martijn
will

Accountmanager

 

martijn@bereik.nl
06 – 29 34 51 45

Kom jij ons team versterken?

Marketing & vormgeving

Maxime
Hamburg

Marketing & communicatie manager

maxime@bereik.nl
06 – 17 16 96 61

Medewerker Bereik - Giomar

Giomar
Rila

Senior grafisch vormgever

giomar@bereik.nl

Mitchell van dongen

Grafisch vormgever

mitchellvd@bereik.nl

Planning

Kimberley
Overdevest

Traffic manager

kimberley@bereik.nl
06 – 11 78 83 37

laila
been

Traffic medewerker

Laila@bereik.nl
06 – 14 99 58 22