Ons Team

Wij staan graag voor je Klaar

Ons team staat voor je klaar! De medewerkers van Bereik gaan graag voor jou én met jou aan de slag. Samen maken we een campagne die het beste bij jouw onderneming past. Benieuwd wie er allemaal niet kunnen wachten om met jou aan de slag te gaan?

DIRECTIE
Medewerker Bereik - Olivier

Olivier
Slot

Directeur

06 – 15 05 52 24

lars@bereik.nl
06 -46 32 72 38 

SALES
Medewerker Bereik - Pleun

Pleun
Klootwijk

Sales Manager

pleun@bereik.nl
06 – 54 91 45 51

Medewerkster Bereik - Laurentia

Laurentia
de Heer

Traffic & Support

laurentia@bereik.nl
06 – 15 26 72 89

Naomi van
de Werken

Relatiemanager

naomi@bereik.nl
06 – 11 14 88 12

Medewerkster Bereik - Alice

Alice
de Rave

Partnermanager

alice@bereik.nl
06 – 21 57 78 61

Chadassa
Huliselan

Partnermanager

Chadassa@bereik.nl
06 – 11 31 24 31

Medewerker Bereik - Michael

Michael
Sadloe

Partnermanager

michael@bereik.nl
06 – 15 25 58 80

Mark
nieuwpoort

Partnermanager

mark@bereik.nl
06 – 15 28 73 41

Sitske
Niehorster

Accountmanager

sitske@bereik.nl
06 – 14 99 58 22

Linda
van der Eijk

Accountmanager

linda@bereik.nl
06 – 15 23 77 01

Medewerker Bereik - Daan

Daan
Goossens

Accountmanager

daan@bereik.nl
06 – 11 76 72 77

Ken Rijkers

Ken
Rijkers

Accountmanager

ken@bereik.nl
06 – 11 19 90 24

Kevin Reedijk

Kevin
Reedijk

Accountmanager

kevin@bereik.nl
06 – 25 18 17 75

Annabel Baerveldt

Accountmanager Cultuur & evenementen

annabel@bereik.nl
06 – 11 31 42 82

Nieuwe collega gezocht

collega
gezocht

Kom jij ons team versterken?

Marketing & Planning

Maxime
Hamburg

Marketing & Communicatie Manager

maxime@bereik.nl

Remco
Stapert

Marketing & Operations

remco@bereik.nl

Jeroen
acda

Marketing & Operations

jeroen@bereik.nl

Kimberley
Overdevest

Traffic manager

kimberley@bereik.nl
06 – 11 78 83 37

Medewerker Bereik - Giomar

Giomar
Rila

Grafisch Vormgever

giomar@bereik.nl